Menu
Menu

konsultant techniczny: (+48)  501 14 33 44 

 

Look Toscana Mini

Lewens

LOOK TOSCANA MINI niemal nie zajmuje przestrzeni, a jednak jest w pełni funkcjonalną markizą zewnętrzną. Doskonała markiza na balkon w bloku lub w domu jednorodzinnym charakteryzuje się przemyślanymi rozwiązaniami w najmniejszych szczegółach. Jest ona najmniejszą pełną kasetą z samonośną obudową od firmy Lewens.
 
Dzięki maksymalnej szerokości 450 cm i wysięgowi 250 cm Toscana Mini znajdzie zastosowanie szczególnie na małych balkonach i powierzchniach o niewielkiej głębokości. Ponadto markiza jest wyposażona w komponenty najwyższej jakości. Z delikatną kasetą i eleganckim designem markizy Toscana mini przekształcą Państwo nawet najmniejszy balkon w swoje ulubione miejsce w domu.
 
Kaseta o wysokości jedynie 10,5 cm chroni poszycie ze wszystkich stron i nadaje pomieszczeniu harmonijny wygląd nawet przy montażu na suficie, występie dachu, czy balkonie. Ramiona przegubowe z bardzo wysokim napięciem sprężynowym zapewniają mocne napięcie poszycia. W centralnym przegubie ramienia osłona z tworzywa sztucznego zapobiega zabrudzeniom i korozji podwójnego przewodu, co przedłuża jego okres użytkowania.
 
Markizę Toscana Mini można zamontować do ściany lub sufitu dzięki dwóm zewnętrznym uchwytom. Boczne przesuwanie uchwytów pozwala na ich zamocowanie w zróżnicowany sposób. Dzięki temu montaż staje się łatwiejszy.
 
Dzięki specjalnej konstrukcji markizy Toscana Mini, podczas montażu można ustawić większy kąt nachylenia. Idealne rozwiązanie dla jednoczesnej ochrony przed słońcem i spojrzeniami ciekawskich!
 
Markizy Lewens są produkowane i montowane w Niemczech – jakość "MADE IN GERMANY"

PODSTAWOWE ZALETY

szerokosc Szerokość
133cm-450cm
wysieg Wysięg
100cm-250cm
kat-nachylenia Kąt nachylenia
3°-60°
montaz Montaż
ściana, sufit, krokiew
ochrona-przed-naslonecznieniem Ochrona
przed nasłonecznieniem
awaryjne-zwijanie-koryta Awaryjne
zwijanie korbowe
sterowanie Sterowanie
ręczne i elektryczne
automatyka-pogodowa Automatyka
pogodowa