Menu
Menu

konsultant techniczny: (+48)  501 14 33 44 

 

Look Toscana

Lewens

LOOK TOSCANA  to doskonała markiza na balkon w bloku, która wyróżnia się eleganckim designem i najlepszej jakości komponentami. Dzięki maksymalnej szerokości 550 cm i wysięgowi 300 cm nadaje się idealnie na małe i średnie balkony i tarasy.
 
Podczas montażu tej markizy zewnętrznej istnieje możliwość ustawienia większego kąta nachylenia dzięki specjalnej konstrukcji markizy - nawet do 80 stopni (dot. montażu ściana / sufit z napędem elektrycznym). Stanowi ona zatem perfekcyjne rozwiązanie dla jednoczesnej ochrony przed słońcem i spojrzeniami ciekawskich!
 
Kaseta o wysokości 13 cm chroni poszycie ze wszystkich stron i nadaje pomieszczeniu harmonijny wygląd nawet przy montażu na suficie, występie dachu i balkonie. Ramiona przegubowe z bardzo wysokim napięciem sprężynowym zapewniają mocne napięcie poszycia. W centralnym przegubie ramienia osłona z tworzywa sztucznego zapobiega zabrudzeniom i korozji podwójnego przewodu, co przedłuża jego okres użytkowania.
 
Markizę na balkon w bloku o nazwie Look Toscana można zamocować do ściany lub sufitu dzięki dwóm zewnętrznym uchwytom. Boczne przesuwanie uchwytów pozwala na ich zamocowanie w zróżnicowany sposób. Dzięki temu montaż jest łatwiejszy.
 
Markizy Lewens są produkowane i montowane w Niemczech – jakość "MADE IN GERMANY"

PODSTAWOWE ZALETY

szerokosc Szerokość
137cm-550cm
wysieg Wysięg
100cm-300cm
kat-nachylenia Kąt nachylenia
5°-80°
montaz Montaż
ściana, sufit, krokiew
ochrona-przed-naslonecznieniem Ochrona
przed nasłonecznieniem
awaryjne-zwijanie-koryta Awaryjne
zwijanie korbowe
sterowanie Sterowanie
ręczne i elektryczne
automatyka-pogodowa Automatyka
pogodowa