Menu
Menu

konsultant techniczny: (+48)  501 14 33 44 

 

Żaluzje drewniane

Systemy wewnętrzne

Żaluzje drewniane są jednym z najbardziej eleganckich wewnętrznych systemów osłonowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno żaluzje drewniane na wymiar, jak i żaluzje bambusowe o szerokości 25mm i 50 mm. Drewno jest materiałem o niepowtarzalnym charakterze, dzięki któremu osłony te będą doskonale pasować zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również w stylu orientalnym, kolonialnych oraz eko.


Szeroka paleta odcieni lamel sprawia, że żaluzje mogą być zamontowane praktycznie w każdym wnętrzu. Nasi specjaliści dopasują odpowiedni odcień lameli do stylu Państwa wnętrza domu, mieszkania czy biura.

Lamele żaluzji drewnianych i bambusowych występują w naszej ofercie w dwóch szerokościach: 25mm i 50mm.  Żaluzje bambusowe powstają w wyniku łącznia wąskich listewek pochodzących z naturalnego bambusa. Ich naturalne piękno zachwyca podobnie jak w przypadku żaluzji z drewna, natomiast są znacznie cieńsze. Dzięki temu podczas zsunięcia żaluzji bambusowych, uzyskujemy mniejszy plik.

Systemy żaluzji drewnianych i bambusowych:


- V13 - nowoczesne żaluzje z drabinką sznurkową z lamelami drewnianymi lub bambusowymi o szerokości 25mm, 


- Retro - stylowe żaluzje z drabinkami sznurkowymi lub taśmowymi o lamelach drewnianych lub bambusowych w szerokości 50mm,


- Continent - żaluzje z lamelami drewnianymi lub bambusowymi o szerokości 25mm z drabinkami sznurkowymi  lub taśmowymi,

- Standard - lamele drewniane/ bambusowe o szerokości 50mm z drabinką sznurkową.

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości osłon wewnętrznych, żaluzje drewniane na wymiar lub bambusowe będą doskonałym wyborem, zapewniających komfortowe użytkowanie produktu przez wiele lat.

PODSTAWOWE ZALETY

material Materiał
drewno, bambus
szerokosc  Szerokości
300mm-3000mm
wysokosc Wysokość
do 3000mm
stery Sterowanie
ręczne lub elektryczne
bariera-termiczna Izolacja
termiczna
ochrona-przed-naslonecznieniem Ochrona
przed nasłonecznieniem
nowoczesny-wyglad Nowoczesny
wygląd