Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy oficjalnym Warszawskim dystrybutrem rolet zewnętrznych z napędem solarnym firmy BUBENDORFF - francuskiej firmy która od 60 lat produkuje najwyższej jakości rolety zewnętrzne oparte o naped solarny.

Wszystkie rolety zewnętrzne, które znajdziesz na naszej stronie wyposażone są w moduł zabezpieczający przed włamaniem co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo budynku oraz podnosi komfort jego użytkowania. UNISYSTEMY.COM jako oficjalny dystrybutor z Warszawy zapewnia aż 7 letnią gwarancję producenta na wszystkie dostępne produkty oraz podzespoły do oferowanych rolet.

Rolety zewnętrzne z napędem solarnym zapewniają wydajność oraz oszczędzają energię

Nasze wyjątkowe aluminiowe rolety zewnętrzne wraz z lamelami wypełnionymi pianką tworzą bardzo skuteczną blokadę termoizolacyjną. Blokada ta sprawia, że temperatura budynku w okresie zimowym jest dłużej utrzymywana, natomiast w okresie letnim dzieki zatrzymaniu zbytniego nasłonecznienia można zachować przyjemny chłód.

To oczywiście powoduje nieporównywalną do żadnej innej osłony zewnętrznej - nawet żaluzji fasadowych - oszczędność energii na ogrzewanie lub klimatyzowanie pomieszczenia a co za tym idzie można znacząco zredukować koszty.

UNISYSTEMY.COM jako oficjalny Warszawski dystrybutor udostępnia całą gamę produktów rolet zewnętrznych marki BUBENDORF - zarówno energooszczędne rolety z zasilaniem zewnętrznym, jak i ekologiczne rolety solarne, które są odcięte o tradycyjnego źródła prądu i czerpią energie wyłącznie z promieni UV w porze dziennej. Nasze rolety są ładowane codziennie nawet w pochmurne dni.

Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych, które oferujemy jest ich bezinwazyjny montaż, który wyklucza dodatkowe koszty związne z dostosowaniem budunku do zasilania ponieważ wszelkie okablowanie jest zbędne.

Rolety zewnętrzne z napędem solarnym oraz opcjonalnym systemem inteligentnego domu

Rolety zewnętrzne, które oferujemy możesz uzupełnić o inteligentny system sterowania zapewniający komfort użytkowania. Dodatkowo rolety wykorzystują czujnik nasłonecznienia, który reguluje dopływ światła w zależności od pogody panującej na zewnątrz.

Nasze rolety zewnętrzne mogą być wyposażone są w system inteligentnego domu, który pozwala w sposób całkowicie zintegrowany zarządzać starowaniem Twoich systemów osłonowych z poziomu smartfona, tabletu lub specjalnego panelu, który Ci dostarczymy. System inteligentnego domu daje ogromne możliwości i niespotykany dotąd poziom komfortu i bezpieczeństwa niezależnie czy jesteś w domu czy poza nim gdzieś na miescie.

Niezależnie od tego czy mieszkasz w nowym budownictwie czy jesteś na etapie budowy i wykończania swojego mieszkania, nasze rozwiązania rolet zewnęrznych z napędem solarnym, które monotowane są bezinwazyjnie, będą w zasięgu Twoich możliwości.