Menu
Menu

konsultant techniczny: (+48)  501 14 33 44 

 

Plisy

Systemy wewnętrzne

Plisy inaczej żaluzje harmonijkowe to idealna osłona przeszklonych powierzchni dachowych, ogrodów zimowych, witryn oraz oranżerii.

Żaluzje plisowane nadają wnętrzom ciepły i niepowtarzalny klimat. Nasze żaluzje harmonijkowe można zastosować przy dowolnym kształcie okna. Plisy okienne mogą mieć najrozmaitsze formy : od najbardziej typowych po wielokątne (sześciany, ośmiokąty), nieregularne trójkąty, trapezy, półkola, koła i formy owalne. Występują w systemie 20 i 50 mm.

Plisy dają możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań takich jak: dwie tkaniny w jednym systemie - plisy duo, dwa oddzielne systemy montowane na jednym oknie.  Plisy okienne są obecnie jedną z najciekawszych propozycji osłon okiennych, wprowadzających do wnętrza powiew świeżości i nowoczesności. Oryginalna konstrukcja plis okiennych pozwala na montaż we wszystkich rodzajach okien m.in. okien dachowych, drzwiach balkonowych, w ogrodach zimowych oraz przeszklonych dachach.  

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientom, oferujemy plisy na wymiar, wykonane z wybranego materiału. Plisowane żaluzje harmonijkowe to doskonała alternatywa dla standardowych rolet, które w żadnym wypadku nie ustępują funkcjonalnie i osłonowo tradycyjnym roletom. 

Wymień swoje zasłony i firany na nowoczesne żaluzje plisowane z oferty Unisystemy i korzystaj z niezwykłej funkcjonalności plis.

PODSTAWOWE ZALETY

material Materiał
poliester
szerokosc  Szerokości
400mm-2350mm
wysokosc Wysokość
do 3000mm
montaz Montaż
wewnątrz
stery Sterowanie
ręczne lub elektryczne
bariera-termiczna Izolacja
termiczna
ochrona-przed-naslonecznieniem Ochrona
przed nasłonecznieniem
nowoczesny-wyglad Nowoczesny
wygląd